Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia duszpasterskie trzynastej Niedzieli Zwykłej
1. W nadchodzącym tygodniu przypada:
Jutro, jak w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca, po Mszy św. o godz. 8.00 zapraszamy do kaplicy Najśw. Sakramentu na modlitwę w int Dusz w czyśćcu cierpiących, a o godz. 18.00 na Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie.
W środę św. Tomasza, Apostoła;
I czwartek miesiąca; O 17.20 Różaniec w intencji o dobre i liczne powołania do kapłaństwa i życia konsekrowanego.
I piątek miesiąca; Nabożeństwo do Najśw. Serca P. Jezusa po Mszy św. o godz. 12.00; W czasie wakacji nie ma specjalnych nabożeństw dla dzieci i zapraszamy je na Mszę św. o godz. 12.00.
W sobotę bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, Dziewicy; Będzie to I sobota miesiąca; Nabożeństwo do Niepokal. Serca NMP po Mszy o godz. 12.00.
2. Rozpoczęliśmy wakacje, czas urlopów, letniego odpoczynku. Trzeba przy tej okazji przypomnieć obowiązek święcenia niedzieli. Słowa przykazania Bożego: „Pamiętaj, abyś dzień święty święcił” niechaj budzą nasze sumienia, ilekroć lenistwo chciałoby
wziąć górę nad obowiązkiem służby Bożej.
3. Z racji wakacji dyżury księży w konfesjonale są w dni powszednie od godz. 17.00 do 18.30. Nie będzie więc spowiedzi w godz. 11.00-12.00.
4. Dnia 5 lipca (piątek) wyruszy z Ostrołęki XXV Piesza Pielgrzymka w intencji Trzeźwości Narodu Diecezji Łomżyńskiej. Do Niepokalanowa pielgrzymi dotrą 11 lipca (czwartek). Informacje i kontakt na plakacie.
5. W najbliższą sobotę rozpoczynają się parafialne kolonie „Pomorze za 1 uśmiech” w Malborku. Ks. Tomasza oraz uczestników wypoczynku polecamy Matce BożejPięknej Miłości.
6. Wszystkim, którzy wspierają nasze prace modlitwą i ofiarą jak najpiękniej dziękujemy i polecamy naszych dobrodziejów opiece Matki Bożej Pięknej Miłości.
7. W środę 3 lipca o godz. 18.45 zapraszamy do katedry na koncert wokalno – instrumentalny „Od Bacha do współczesności”. W ramach Festiwalu Muzyczne Dni Drozdowo – Łomża wystąpią: Jacek Szymański – tenor, Dariusz Wójcik – bas, Tatsushi Fuijoka (Japonia) – trąbka, Marek Stefański - organy. Koncert poprzedzi o godz. 18.00 Msza św. w intencji ŚP. Jadwigi Godlewskiej mamy Pana JackaSzymańskiego.
2016-02-12 10:00 Opublikował: Administrator