Ogłoszenia duszpasterskie dwudziestej pierwszej Niedzieli Zwykłej

 

1. W nadchodzącym tygodniu przypada:

  • W poniedziałek św. Moniki:
  • We wtorek św. Augustyna, Biskupa i Doktora Kościoła;
  • W środę męczeństwa św. Jana Chrzciciela;
  • I sobota miesiąca; Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Najśw. Maryi Panny po Mszy św. o godz. 1200. W tym dniu 79. rocznica wybuchu II wojny światowej. Będziemy się modlić się za poległych w obronie naszej Ojczyzny i o pokój na całym świecie.

2. W sobotę 1 września w Łomży odbędzie się powakacyjny Diecezjalny Dzień Wspólnoty Ruchu Światło - Życie. Początek o godz. 930 w ogrodach za Domem Księży Emerytów, a o godz. 1200 Msza św. w katedrze. Zapraszamy wspólnoty oazowe.

3. W I sobotę miesiąca 1 września o godz. 17:00 na Starym Rynku w Łomży  zostanie odmówiony  PUBLICZNY RÓŻANIEC wynagradzający Niepokalanemu Sercu NMP. Rozpoczęcie o 16:45 Koronką do Miłosierdzia Bożego.

4. Dziękujemy tym wszystkim, którzy włączają się swoimi ofiarami w dzieło prac przy naszej świątyni. Listę naszych ofiarodawców zamieszczamy na bieżąco na ostatniej stronie Archanioła. Wszystkim za dar modlitwy i serca mówimy staropolskie „Bóg zapłać”.

5. Za tydzień w niedzielę 2 września o godz. 13:00 zapraszamy na uroczystą inaugurację XIV Międzynarodowy Festiwal Kameralistyki "Sacrum et Musica". Wystąpi Orkiestra Symfoniczna Grodzieńska Capella z Białorusi pod batutą Władimira Borotowa. Jako soliści wystąpią Marina Gorowaja i Władimir Korowaj. Serdecznie zapraszamy!

 

 

 

2016-02-12 10:00 Opublikował: Administrator