Ogłoszenia duszpasterskie piątej Niedzieli Wielkiego Postu

 

1.  Dziś rozpoczynamy nasze rekolekcje wielkopostne. Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich naszych parafian. O modlitewne wsparcie proszę wszystkich chorych i cierpiących, a także grupy modlitewne. Przewodniczy im Ks. dr Zbigniew Skuza Wicerektor Wyższego Seminarium Duchownego w Łomży.

2.  Prosimy o zgłaszanie w zakrystii chorych, których odwiedzimy w środę lub w czwartek w godz. od 930 do 1300 z posługą sakramentalną.

3.  Jutro przypada św. Józefa, Oblubieńca NMP;

4.  Wszystkich w najbliższy piątek zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej, które rozpoczniemy Mszą św. o godz. 1800, a następnie rozważając kolejne stacje przejdziemy ulicami naszego miasta na cmentarz parafialny do kaplicy Grobu Pańskiego. Prosimy o zabranie zniczy, które pozostawimy na grobach naszych bliskich. O godz. 1630 w katedrze Droga Krzyżowa dla dzieci.

5.  Wspólnota Theoforos zaprasza na Kurs małżeński, który przeznaczony jest dla małżeństw sakramentalnych bez względu na długość stażu małżeńskiego. Rozpoczęcie 24 marca o godz. 1730 w Domu Parafialnym przy Katedrze. Informacje w Archaniele.

6.  W tym roku Światowe Dni Młodzieży będziemy przeżywać w dniach 24 - 25 marca (sobota i Niedziela Palmowa) w Łomży. W związku z tym poszukujemy noclegów dla młodych ludzi, którzy przyjadą z Diecezji. Zgłoszenia przyjmujemy w zakrystii i w kancelarii.

7.  Dziękujemy tym wszystkim, którzy włączają się swoimi ofiarami w dzieło prac przy naszej świątyni. Listę naszych ofiarodawców zamieszczamy na bieżąco w Archaniele. Za wszystkie ofiary wszystkim mówimy jak najpiękniej “Bóg zapłać”.

8.  Kto chciałby jeszcze włączyć się na rzecz osób znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej i wesprzeć wszelkiego rodzaju produktami żywnościowymi to może to jeszcze uczynić przynosząc dar serca do przyszłej niedzieli włącznie do zakrystii. Bóg zapłać Wszystkim za dar serca.

9.   Za tydzień ofiary składane na tacę będą przeznaczone na kwiaty do grobu Pana Jezusa.

 

2016-02-12 10:00 Opublikował: Administrator