Parafialna Pielgrzymka do Ziemi Świętej

foto
Zapraszamy na parafialną pielgrzymkę w Roku Miłosierdzia do Ziemi Świętej. Będzie to ośmiodniowe wędrowanie śladami Jezusa w dniach 15-23 listopada.
więcej

XXXII Piesza Pielgrzymka Łomżyńska na Jasną Górę

foto
Ruszyły zapisy na pielgrzymkę pieszą na Jasną Górę. Poniżej podajemy podstawowe informacje dla zainteresowanych udziałem w tych rekolekcjach w drodze.
więcej

Światowe Dni Młodzieży u nas

foto
I tak doczekaliśmy czasu ŚDM. Goście z zagranicy już przyjeżdżają, wszystko przygotowane na ich przyjęcie. Zanim rozpoczną się centralne obchody w Krakowie, odbędą się tzw. Dni w diecezjach. Poniżej zamieszczamy ich plan w naszym mieście i zapraszamy do udziału w nich.
więcej

Kurs Nowe Życie w naszej parafii

foto
Istniejąca w naszej parafii Szkoła Nowej Ewangelizacji zaprasza na Kurs Nowe Życie, który jest okazją do odnalezienia sensu w życiu, znalezieniem odpowiedzi na pytania dotyczące celowości naszego istnienia i pogłębieniem relacji z Bogiem
więcej

Msza za ś.p. ks. Jana Kaczkowskiego

foto
W niedzielę 3 marca została w naszej Katedrze odprawiona Msza Św. za ks. Jana Kaczkowskiego.
więcej

Porządek nabożeństw podczas Triduum Paschalnego Wielkiego Tygodnia

Wielki Tydzień jest czasem przezywania największych tajemnic Historii Zbawienia. Zechciejmy, na miarę naszych możliwości wziąć udział w nabożeństwach Świętego Triduum.
więcej

Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy

foto
W lutym rozpoczną się w naszej parafii Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy w Duchu Świętym. Będzie to cykl cotygodniowych 9 spotkań.
więcej

REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO „KRZYŻYK – ZNAK MOJEJ WIARY” pod honorowym patronatem Biskupa Łomżyń

foto
Zapraszam młodzież uzdolnioną plastycznie do włączenia się w Dzieło Miłosierdzia oraz duchowe i artystyczne uczestnictwo w obchodach Światowych Dni Młodzieży.
więcej

« · 1 · »