Ogłoszenia XXXIII Niedzieli Zwykłej

 

1.     Dziś po Mszy św. o godz. 1800 Wieczór Uwielbienia. W sposób szczególny zapraszamy na to wydarzenie ludzi młodych.

2.     W nadchodzącym tygodniu przypada:

W poniedziałek bł. Karoliny Kózkówny, Dziewicy i Męczennicy;

W środę św. Rafała Kalinowskiego, Kapłana;

W czwartek Ofiarowanie Najśw. Maryi Panny; W tym dniu Pasterz Diecezji Ksiądz Biskup Janusz obchodzi dzień swoich imienin. Osobę Dostojnego Solenizanta i Jego posługę polecamy opiece Matki Bożej Pięknej Miłości.

W piątek św. Cecylii, Dziewicy i Męczennicy, patronki śpiewu kościelnego. Z tej okazji wszystkim zatroskanym o piękno śpiewu w naszej katedrze na czele z naszym Organistą Panem Robertem Kuleszą składamy jak najserdeczniejsze życzenia i otaczamy ich naszą wdzięczną modlitwą.

W przyszłą niedzielę Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata;

3.     Pragniemy podziękować Wszystkim Państwu, którym droga jest ta świątynia za składane ofiary w każdą niedzielę na tacę, ofiary indywidualne w kopertach i przelewach bankowych. Listę naszych ofiarodawców zamieszczamy na bieżąco w Archaniele. Wszystkim tym, którzy widząc ogrom podjętych robót, swoimi ofiarami i modlitwami wspierają prace przy katedrze składamy jak najserdeczniejsze podziękowanie staropolskim „Bóg zapłać”. Wychodząc z Katedry swoją ofiarą złożoną do puszki możemy wesprzeć w kosztownej terapii chorą na szpiczaka Panią Dorotę z parafii Łęg Starościński w naszej Diecezji.

4.     Pan Organista roznosi do rodzin naszej parafii opłatki wigilijne. Informujemy, że nikogo poza nim nie upoważniliśmy do roznoszenia opłatków. Ofiary składane przy tej okazji na ręce Pana Organisty nie są wynagrodzeniem za opłatki lecz wyrazem naszej wdzięczności za całą jego pracę na rzecz naszej wspólnoty, byśmy śpiewem chwalili Boga. Pan Organista jeszcze dziś od godz. 1400 odwiedzi z opłatkami rodziny na ul. Dwornej (od Sikorskiego do Giełczyńskiej), Marynarskiej, Polowej 11; w poniedziałek od godz. 1700 na pl. Niepodległości, we wtorek od godz. 1700 na Polowej 6, 13, 19 i 55B, w środę od godz. 1700 na Dwornej 1 i 35, w czwartek od godz. 1700 na Polowej 33 i 35, w piątek od godz. 1700 na Polowej 26, 55, 57, 51B i 53A, w sobotę od godz. 1400 na ul. Zawadzkiej, Projektowanej, Nowej i Starej, a od godz. 1730 Sadowej 4, 6, 8; a w przyszłą niedzielę od godz. 1300 na ul. Długiej (od dołu), a od godz. 1700 Polowej 15 i 17.

 

2016-02-12 10:00 Opublikował: Administrator