Życzenia Świąteczne

Życzenia świąteczne dla naszych Parafian i życzenia Biskupa łomżyńskiego

ŻYCZENIA BISKUPA ŁOMŻYŃSKIEGO NA BOŻE NARODZENIE 2016

Umiłowani Bracia i Siostry,

Odwieczne Słowo Boga stało się ciałem i zamieszkało wśród nas (por. J 1,14). Dla nas chrześcijan każde Boże Narodzenie jest okazją do świętowania i głębszego przeżywania prawdy o nieskończonej miłości Boga względem człowieka. Świadomi godności dziecka Bożego, idźmy i głośmy Ewangelię, potwierdzając ją świadectwem na każdym etapie naszego życia i naszej aktywności zawodowej czy rodzinnej.  Wszyscy bez wyjątku bądźmy „chrystusowi” w nadchodzącym 2017 roku (por. „Idźcie i głoście”, Program duszpasterski na rok 2016/2017).

Wraz z Księżmi Biskupami z całego serca przyzywam Bożego błogosławieństwa, opieki Najświętszej Maryi Panny i świętego Józefa, dla każdej rodziny i każdego z Was.

+ Janusz Stepnowski

Wasz Biskup

 

Życzenia duszpasterzy katedralnych

Narodzenie Chrystusa jest dla nas źródłem prawdziwie chrześcijańskiej radości. Pochyleni nad Ewangelią Dziecięctwa, przeżyjmy raz jeszcze prawdę najważniejszą, że Nowonarodzony jest najwspanialszym darem Ojca dla nas, niepojętym darem Jego miłości ku każdemu człowiekowi. Stąd też i wyrazy naszej radości oraz życzenia, które sobie wzajemnie składamy, niech opromienia dobroć samego Boga. Naszym wszystkim Parafianom i ich gościom życzymy radosnych i pogodnych świąt opromienionych błogosławieństwem przychodzącego Boga - duszpasterze Parafii Katedralnej
 


2016-12-24 21:12 Opublikował: Administrator