Życzenia Biskupa Łomżyńskiego na Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego 2024 Roku

Drodzy Bracia i Siostry, umiłowani Diecezjanie!
Przez cały Wielki Post rozważaliśmy przeogromną miłość Boga do każdego człowieka, do każdego z nas. Jezus bowiem ofiarował siebie na ołtarzu krzyża, by być naszym Odkupicielem.

 

Ukoronowaniem naszej refleksji jest duchowa pielgrzymka do pustego grobu Pana w dzisiejszy poranek wielkanocny, by na nowo przyjąć prawdę: On zmartwychwstał! Pan żyje! Niech Chrystus, Zwycięzca śmierci błogosławi nam wszystkim. Niech to błogosławieństwo stanie się udziałem naszych rodzin, naszych parafii, całej naszej diecezji.

Obejmując Was modlitwą proszę, by Pan, który po zmartwychwstaniu przynosił pokój zalęknionym uczniom, obdarzał także współczesny świat i każdego z nas darem prawdziwego pokoju. Na czas wielkanocnego świętowania przy stole Eucharystii, w gronie rodziny i przyjaciół, wraz z biskupem Tadeuszem z serca Wam błogosławię.

+ Janusz Stepnowski BISKUP ŁOMŻYŃSKI

Duszpasterze katedralni dołączają się do życzeń naszego Pasterza i wszystkim naszym Drogim Parafianom i Gościom życzą, by radosne ALLELUJA rozbrzmiewało w naszych sercach na chwałę Zmartwychwstałego Pana.

 

2024-03-29 23:46 Opublikował: Administrator